Wycinak 1.1/8" z głowicą stożkową Kennedy KEN5181594K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wycinak 1.1/8" z głowicą stożkową Kennedy KEN5181594K
Kennedy KEN-518-1594K
WYCINAK z głowica stożkowa 1.1/8"
KEN-518-1594K
Opis produktu
Budowa jarzmowa. Stosowane głównie do skóry. Przeznaczone do pracy na rozmaitych miękkich materiałach. Może być używane przy otworach i tworzenia gładkich dysków z ciętego materiału.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cut Dia. | 1 1/8" calowe |
| Cut Dia. | 29mm |
| Kod EAN13 | 5036140111073 |
| Kod eCl@ss | 21040306 |
| Głębokosć całk./opak. | 35 |
| Długość całk./opak. | 170 |
| Waga całkowita | 0.455 |
| Szerokość całk./opak. | 50 |
| Nr produktu | KEN-518-1594K |
| Kod UNSPSC | 27111527 |
| Waga elementu | 460g |
KEN5181594K
WYCINAK Z GLOWICA STOZKOWA 1.1/8" Kennedy
KEN-518-1594K
SM.CK016,107,8ZLNE
Narzędzia Cromwell