Wycinak 1.3/4" z głowicą stożkową Kennedy KEN5181598K PRO19
dostępny
Cena regularna:
291,80 zł
Cena regularna:
237,24 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wycinak 1.3/4" z głowicą stożkową Kennedy KEN5181598K
Kennedy KEN-518-1598K
WYCINAK z głowica stożkowa 1.3/4"
KEN-518-1598K
Opis produktu
Budowa jarzmowa. Stosowane głównie do skóry. Przeznaczone do pracy na rozmaitych miękkich materiałach. Może być używane przy otworach i tworzenia gładkich dysków z ciętego materiału.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cut Dia. | 1 3/4" calowe |
| Cut Dia. | 44mm |
| Kod EAN13 | 5036140111110 |
| Kod eCl@ss | 21040306 |
| Głębokosć całk./opak. | 50 |
| Długość całk./opak. | 210 |
| Waga całkowita | 0.82 |
| Szerokość całk./opak. | 60 |
| Nr produktu | KEN-518-1598K |
| Kod UNSPSC | 27111527 |
| Waga elementu | 315g |
KEN5181598K
WYCINAK Z GLOWICA STOZKOWA 1.3/4" Kennedy
KEN-518-1598K
SM.CK016,178,3ZLNE
Narzędzia Cromwell