Wycinak 1.3/8" z głowicą stożkową Kennedy KEN5181596K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
220,30 zł
Cena regularna:
179,11 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wycinak 1.3/8" z głowicą stożkową Kennedy KEN5181596K
Kennedy KEN-518-1596K
WYCINAK z głowica stożkowa 1.3/8"
KEN-518-1596K
Opis produktu
Budowa jarzmowa. Stosowane głównie do skóry. Przeznaczone do pracy na rozmaitych miękkich materiałach. Może być używane przy otworach i tworzenia gładkich dysków z ciętego materiału.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cut Dia. | 1 3/8" calowe |
| Cut Dia. | 35mm |
| Kod EAN13 | 5036140111097 |
| Kod eCl@ss | 21040306 |
| Głębokosć całk./opak. | 40 |
| Długość całk./opak. | 175 |
| Waga całkowita | 0.45 |
| Szerokość całk./opak. | 50 |
| Nr produktu | KEN-518-1596K |
| Kod UNSPSC | 27111527 |
| Waga elementu | 690g |
KEN5181596K
WYCINAK Z GLOWICA STOZKOWA 1.3/8" Kennedy
KEN-518-1596K
SM.CK016,134,6ZLNE
Narzędzia Cromwell