Wycior nylonowy 3/4" maszynowy otwór gwintowany 1/4" BSW York Abrasives YRK2955930K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
3/4" I/D OPEN TWIST TUBECLEANING BRUSH NYLON York Abrasives YRK2955930K
YRK-295-5930K
Open Twist Tube Cleaning Nylon Brushes
For machine use in cleaning interior of tubes and removing soft deposits in condenser and heat exchanger equipment. 1/4in BSW female universal thread fitting. Available in brass coated or nylon open twist, sizes ?" to 1".
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| EAN13 Barcode | 5036140397767 |
| eCl@ss Code | 29110202 |
| Supplier Part No. | 2955930K |
| UNSPSC Code | 27113002 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bristle Type | |
| Długość całkowita | 140mm |
| Mounting Type | |
| Brush Length | 90mm |
| Driving Rod Thread Size | |
| Bristle Material | |
| Brush Diameter | mm 3/4" cal |