Wygniatak 3/8"x16 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850870K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wygniatak 3/8"x16 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850870K
Sherwood SHR-085-0870K
SHR0850870K
Wygniatak 3/8"x16 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850870K
SHR-085-0870K
SM.CK016,126,5ZLNE
Opis produktu
IS0 529 - bezrowkowyZarys gwintu w klasie 2 średniej tolerancji pasowania.
Gwintowniki HSS Sherwood są uniwersalnym narzędziem do gwintowania otworów w większości materiałów włącznie ze stalą, niektórymi stalami nierdzewnymi, żeliwem i materiałami nieżelaznymi jak aluminium, mosiądz i wiele innych.
Wytwarzane z precyzyjnie szlifowanymi rowkami, aby skrawać dokładny kształt gwintu, gwintowniki Sherwood dostępne są dla wszystkich popularnych form gwintu, jako gwintowniki z rowkami prostymi, ręczne trzystopniowe, bez rowków z rowkiem spiralnym lub ze skośną powierzchnią natarcia oraz jako gwintowniki długie.
Wymiary gwintowników Sherwood są zgodne z ISO529 z wyjątkiem gwintowników do gwintów NPT, które są zgodne z ANSI 94.9. Gwintowniki z prostym rowkiem i bezrowkowe są wykonywane ze standardowym wykończeniem na połysk, podczas, gdy gwintowniki maszynowe są oksydowane w celu lepszego oddawania ciepła wytwarzanego podczas gwintowania.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140278806 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Waga całkowita | 0.038 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Rozmiar - skok | 3/8"x16 |
| Nr produktu | SHR-085-0870K |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 41g |