Wykrętak do śrub M11-M14 9/32"-3/8" No.4 Kennedy KEN0751040K KEN-075-1040K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wykrętak do śrub M11-M14 9/32"-3/8" No.4 Kennedy KEN0751040K KEN-075-1040K
Kennedy KEN-075-1040K
KEN0751040K
Wykrętak do śrub NO.4
KEN-075-1040K
Opis produktu
Zalecane do pojedynczego usuwania uszkodzonych śrub z uchwytem do podnoszenia itp., bez konieczności niszczenia czy brudzenia innych elementów.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140093232 |
| Kod eCl@ss | 36010490 |
| Inch diameter for removing screws sized | 9/32 to 3/8 in |
| Number of Extractor | 4 |
| Nr produktu | KEN-075-1040K |
| Kod UNSPSC | 27111709 |
| Waga elementu | 40g |
SM.CK016,7,6ZLNE