Wymienne szczęki tnące do nożyc 18" Kennedy KEN5672960K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CENTRE CUT JAW FOR 18" LOW TENSILE BOLT CUTTER Kennedy KEN5672960K
Kennedy KEN-567-2960K
KEN5672960K
CENTRE CUT JAW FOR 18" LOW TENSILE BOLT CUTTER Kennedy
KEN-567-2960K
SM.CK016,69,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do skutecznego cięcia materiałów o wysokiej ciągliwości poprzez kierowanie siły nacisku na małą powierzchnię. Do użycia na nieżelaznych prętach i trzpieniach, sworzniach z miękkiej stali itp.
Low Tensile = Do nożyc tnących materiały o niskiej ciągliwości
Medium Tensile = Do nożyc tnących materiały o średniej ciągliwości
High Tensile = Do nożyc tnących materiały o wysokiej ciągliwości
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140297524 |
| eCl@ss Code | 21040302 |
| Suitable for Cutters | 18" cal |
| Suitable for Cutters | 460 mm |
| Supplier Part No. | 5672960K |
| Typ | Low Tensile |
| UNSPSC Code | 27111512 |
| Waga elementu | 590 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Centre Cut |
| Cutting Capacity | 7mm (9/32" ) @ 735N/mm2 (45 tons/in2) |
| Do użycia z | 460mm (18" ) Low Tensile Cutters |
| Długość całkowita | 460mm 18" cal |
| Typ | Replacement Bolt Cutter Jaws |
| Standard, norma | |
| Handle Material | |
| Materiał szczęk | Drop Forged Hardened Carbon Steel |
| Grip Material |