Wysokościomierz 12"x0.001" z podwójnym licznikiem calowy Oxford Precision OXD3303120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wysokościomierz 12"x0.001" z podwójnym licznikiem calowy Oxford Precision OXD3303120K
Oxford Precision OXD-330-3120K
OXD3303120K
Wysokościomierz z podwójnym LICZNIKIEM 12"x0.001" Oxford OXD3303120K
OXD-330-3120K
Opis produktu
Używane łącznie z granitową lub metalową powierzchnią. Urządzenie pozwoli otrzymać precyzję pomiaru wg wymagań materiału przed jego obróbką. Wysokościomierz może być użyty jako narzędzie kalibrujące, pozwalając sprawdzić wszystkie wymiary w miejscu pracy.Zaprojektowane do precyzyjnego trasowania i pomiarów.
Głowica pomiarowa solidnie usytuowana na podwójnej prowadnicy co zapewnia dokładne i powtarzalne odczyty pomiarów.
Łatwy odczyt przy pomocy 2 mechanicznych liczników.
Wskaźnik zegarowy.
Przycisk do zerowania liczników w każdej pozycji.
Duże kolo pomiarowe do szybkich przestawień.
Rysik z końcówka z węglika spiekanego.
Wykonane ze stali nierdzewnej.
Odczyt
Calowy: 0.001"/0.1"
Metryczny: 0.01mm/1mm
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140015203 |
| Kod eCl@ss | 21170307 |
| Głębokość całk./opak. | 140 |
| Długość całk./opak. | 250 |
| Waga całkowita | 5 |
| Szerokość całk./opak. | 540 |
| Model, kod produktu | DHG000 |
| Range | 12" calowe |
| Range/ Rev | 0.1 in |
| Nr produktu | OXD-330-3120K |
| Kod UNSPSC | 41111614 |
| Waga | 4.25 kg |
SM.CK016,890ZLNE