Wysokowydajny łańcuch zabezpieczający 1200mm 8mm Matlock MTL9783210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wysokowydajny łańcuch zabezpieczający 1200mmx8mm Matlock MTL9783210K
Matlock MTL-978-3210K
MTL9783210K
1200mmx8mm STRONG LINK SECURITY CHAIN BZP - Y/P Matlock
MTL-978-3210K
SM.CK016,74,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Połyskowe cynkowanie elektrolityczne (BZP)
Usztywniane ogniwa przy pomocy polipropylenowej osłony. Do domowych lub przemysło-wych zastosowań.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Średnica | 8 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140066632 |
| eCl@ss Code | 23179106 |
| Finish | BZP |
| Długość całkowita | 1200 mm |
| Supplier Part No. | 350-PP1200YP |
| UNSPSC Code | 31151600 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | Polypropylene Sheath For Added Protection |
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Długość | 1200 m metre |
| Materiał | |
| Numer produktu | 350-PP1200YP |
| Typ produktu | Strong Link Security Chain |
| Link Diameter | 8mm |
| Recommended Load | kg |