Wytaczak E12M SCLCR 06 Indexa IND1067420K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 832,00 zł
Cena regularna:
1 489,43 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak E12M SCLCR 06 Indexa IND1067420K
Indexa IND-106-7420K
IND1067420K
Nóż wytaczak E12M SCLCR 06 Indexa IND1067420K
IND-106-7420K
SM.CK016,1514ZLNE
95° kąt przyłożenia, 7° płytka,
80° płytka rombowa dodatnia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140081703 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Waga całkowita | 0.2 |
| Supplier Part No. | 1067420K |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0602 |
| Długość całkowita | 150mm" cal |
| Typ płytki | CC_T |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 95 ° stopni |
| Neck Length | 21mm" cal |
| ISO Designation | E12M SCLCR 06 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Typ uchwytu | SCLC |
| Wysokość chwytu (h) | 11mm |
| Coolant Delivery | Internal |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Węglik |
| Kształt płytki | 80° Rhombic |
| Cutting Height (h1) | 6mm |
| Insert Cutting Edge Length | 6.5mm |
| Insert Inscribed Circle | 6.35mm |
| Średnica chwytu (d) | 12mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Centre to Cutting Tip (f) | 6.5mm" cal |
| Minimum Bore Diameter | 14mm |