Wytaczak E16R SCLCR 09 Indexa IND1067460K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$1,264.74
Cena regularna:
$1,028.25
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak E16R SCLCR 09 Indexa IND1067460K
Indexa IND-106-7460K
IND1067460K
Nóż wytaczak E16R SCLCR 09 Indexa IND1067460K
IND-106-7460K
SM.CK016,2120ZLNE
95° kąt przyłożenia, 7° płytka,
80° płytka rombowa dodatnia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140081741 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Waga całkowita | 0.445 |
| Supplier Part No. | 1067460K |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 09T3 |
| Długość całkowita | 200mm" cal |
| Typ płytki | CC_T |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 95 ° stopni |
| Neck Length | 28mm" cal |
| ISO Designation | E16R SCLCR 09 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Typ uchwytu | SCLC |
| Wysokość chwytu (h) | 14mm |
| Coolant Delivery | Internal |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Węglik |
| Kształt płytki | 80° Rhombic |
| Cutting Height (h1) | 8mm |
| Insert Cutting Edge Length | 9.7mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |
| Średnica chwytu (d) | 16mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Centre to Cutting Tip (f) | 8.5mm" cal |
| Minimum Bore Diameter | 18mm |