Wytaczak S16R PWLNR 06 Indexa IND1067320K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
229,87 €
Cena regularna:
186,89 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S16R PWLNR 06 Indexa IND1067320K
Indexa IND-106-7320K
IND1067320K
Nóż wytaczak S16R PWLNR 06 INDEXA IND1067320K
IND-106-7320K
KC-016,372,3ZN/SM.[NM]
80° płytki ujemne ‘trigon’.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95° stopni |
| Marka, producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 10 mm |
| Clearance Angle | 0° stopni |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 9 mm |
| EAN13 | 5036140081611 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 6.5 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Insert Shape | Trigon |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 0604 |
| Typ płytki | WN_G |
| Minimum Bore Diameter (D) | 19 mm |
| Neck Length (l2) | 44 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 200 mm |
| Waga całkowita | 0.28 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 16 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 15 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Oznaczenie | IND-106-7320K |
| Typ uchwytu | PWLN |
| UNSPSC | 23242106 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0604 |
| Numer produktu | S16R-PWLNL06 |
| Typ płytki | WN_G |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 0° stopni |
| Approach Angle | 95° stopni |
| ISO Designation | S16R PWLNR 06 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PWLN |
| Wysokość chwytu (h) | 15mm |
| Długość całkowita (l1) | 200mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | Trigon |
| Cutting Height (h1) | 9mm |
| Insert Cutting Edge Length | 6.5mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 19mm |
| Średnica chwytu (d) | 16mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 44mm |
| Centre to Cutting Tip | 10mm |