Wytaczak S25T PCLNR 09 Indexa IND1066800K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
474,40 zł
Cena regularna:
385,69 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S25T PCLNR 09 Indexa IND1066800K
Indexa IND-106-6800K
IND1066800K
Nóż wytaczak S25T PCLNR 09 Indexa IND1066800K
IND-106-6800K
SM.CK016,397,3ZLNE
95° Kąt przyłożenia,
80° płytka rombowa ujemna.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95 ° |
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 17 mm |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 11.5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081475 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 9.7 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Kształt płytki | 80° Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 0903 |
| Typ płytki | CN_A; CN_G |
| ISO Designation | S25T PCLNR 12 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 32 mm |
| Neck Length (l2) | 33 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 300 mm |
| Waga całkowita | 1.08 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 25 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 23 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Supplier Part No. | 1066800K |
| Typ uchwytu | PCLN |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0903 |
| Numer produktu | S25T-PCLNR09 |
| Typ płytki | CN_A CN_G |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Approach Angle | 95 ° stopni |
| ISO Designation | S25T PCLNR 12 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PCLN |
| Wysokość chwytu (h) | 23mm |
| Długość całkowita (l1) | 300mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | 80° Rhombic |
| Cutting Height (h1) | 11.5mm |
| Insert Cutting Edge Length | 9.7mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 32mm |
| Średnica chwytu (d) | 25mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 33mm |
| Centre to Cutting Tip | 17mm |