Wytaczak S25T SDUCL 11 Indexa IND1067750K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
84,16 €
Cena regularna:
68,43 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S25T SDUCL 11 Indexa IND1067750K
Indexa IND-106-7750K
IND1067750K
Nóż wytaczak S25T SDUCL 11 Indexa IND1067750K
IND-106-7750K
SM.CK016,315,2ZLNE
93° kąt przyłożenia, 7° płytka,
55° płytka rombowa dodatnia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 93 ° |
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 17 mm |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Cutting Height (h1) | 11.5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081901 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 11.6 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Kształt płytki | 55° Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 11T3 |
| Typ płytki | DC_T |
| ISO Designation | S25T SDUCL 11 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 31 mm |
| Neck Length (l2) | 40 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 300 mm |
| Waga całkowita | 1.06 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 25 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 23 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Supplier Part No. | 1067750K |
| Typ uchwytu | SDUC |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 11T3mm |
| Numer produktu | S25T-SDUCL11 |
| Typ płytki | DC_Tmm |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 93 ° stopni |
| ISO Designation | S25T SDUCL 11 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Typ uchwytu | DC_T |
| Wysokość chwytu (h) | 23mm |
| Długość całkowita (l1) | 300mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | 55° Rhombic |
| Cutting Height (h1) | 11.5mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11.6mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 31mm |
| Średnica chwytu (d) | 25mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 40mm |
| Centre to Cutting Tip | 17mm |