Wytaczak S32U CTFPR 16 Indexa IND1066480K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$217.73
Cena regularna:
$177.02
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S32U CTFPR 16 Indexa IND1066480K
Indexa IND-106-6480K
IND1066480K
Nóż wytaczak S32U CTFPR 16 Indexa IND1066480K
IND-106-6480K
Opis produktu
90° kąt przyłożenia,płytki kwadratowe dodatnie 11°.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 90° stopni |
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 22mm |
| Clearance Angle | 11° stopni |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Cutting Height (h1) | 15mm |
| Kod EAN13 | 5036140081437 |
| Kod eCl@ss | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 16mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Insert Inscribed Circle | 9.525mm |
| Insert Shape | Triangle |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1603 |
| Typ płytki | TP-R; TP-N |
| ISO Designation | CTFPR 16 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 39mm |
| Neck Length (l2) | 50mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całk. (l1) | 350mm |
| Waga całkowita | 2.03 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 32mm |
| Wysokość chwytu (h) | 30mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Nr produktu | 106-6480 |
| Typ uchwytu | CTFP |
| Kod UNSPSC | 23242106 |
SM.CK016,404,7ZLNE