Wytaczak S32U MWLNR 08 Indexa IND1066776K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
630,70 zł
Cena regularna:
512,76 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S32U MWLNR 08 Indexa IND1066776K
Indexa IND-106-6776K
IND1066776K
Nóż wytaczak S32U MWLNR 08 Indexa IND1066776K
IND-106-6776K
SM.CK016,556ZLNE
95° kąt przyłożenia,
80° płytki ujemne ‘trigon’.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95 ° |
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 22 mm |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 15 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081451 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 8.7 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp & Pin Lock |
| Insert Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Kształt płytki | Trigon |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 0804 |
| Typ płytki | WN_A; WN_G |
| ISO Designation | S32U MWLNR 08 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 39 mm |
| Neck Length (l2) | 50 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 350 mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 32 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 30 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Supplier Part No. | 1066776K |
| Typ uchwytu | MWLN |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0804 |
| Numer produktu | S32U-MWLNR08 |
| Typ płytki | WN_A WN_G |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Approach Angle | 95 ° stopni |
| ISO Designation | S32U MWLNR 08 |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp & Pin Lock |
| Typ uchwytu | MWLN |
| Wysokość chwytu (h) | 30mm |
| Długość całkowita (l1) | 350mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | Trigon |
| Cutting Height (h1) | 15mm |
| Insert Cutting Edge Length | 8.7mm |
| Insert Inscribed Circle | 12.7mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 39mm |
| Średnica chwytu (d) | 32mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 50mm |
| Centre to Cutting Tip | 22mm |