Wytaczak SCLC R/L Indexa IND1067395K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
146,80 zł
Cena regularna:
119,35 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Indexa Noże wytaczaki mocowane śrubą SCLC R/L IND1067395K
Indexa IND-106-7395K
IND1067395K Indexa S10G SCLCR 06 BORING BAR
95° kąt przyłożenia,
80° płytki rombowe dodatnie.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.06 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1067395K |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0602 mm |
| Product Number | |
| Typ płytki | CC_T mm |
| Cutting Direction | Prawy |
| Clearance Angle | 7 ° degree |
| Approach Angle | 95 ° degree |
| ISO Designation | S10G SCLCR 06 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Typ uchwytu | SCLC |
| Wysokość chwytu (h) | 9 mm |
| Długość całk. (l1) | 90 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | 80° Rhombic |
| Cutting Height (h1) | 4.5 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 6.5 mm |
| Insert Inscribed Circle | 6.35 mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 13 mm |
| Średnica chwytu (d) | 10 mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 25 mm |
| Centre to Cutting Tip | 7 mm |