Wytrzymała torba narzędziowa 330mm/13" Kennedy KEN5930980K MTM
dostępny
Cena regularna:
$51.70
Cena regularna:
$42.03
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytrzymała torba narzędziowa 330mm/13" Kennedy KEN5930980K
Kennedy KEN-593-0980K
Wytrzymała Torba narzędziowa 330mm/13"
KEN-593-0980K
Opis produktu
Mocna tkanina o grubości 600 den. Pasek na ramię z regulowaną długością.13 kieszeni zewnętrznych. Jedna duża przestrzeń wewnątrz. Przestrzeń wewnątrz, przy użyciu wyjmowanych przegródek, może być podzielona na pięć kieszeni. Mocna wodoodporna podstawa dla zwiększenia wytrzymałości. Pogrubione rączki i pasek. Kieszonka na wizytówkę i pasek na kluczyk. Wytrzymały zamek błyskawiczny.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 200mm |
| Kod EAN13 | 5036140058767 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Wysokość | 280mm |
| Nr produktu | HM02015 |
| Kod UNSPSC | 24111507 |
| WEEE Compliant | Yes |
| Szerokość | 340mm |
KEN5930980K
WYTRZYMALA TORBA NARZEDZIOWA 330mm/13" Kennedy
KEN-593-0980K
SM.CK016,103ZLNE
Narzędzia Cromwell