Wytrzymały klej w aerozolu Sherlock SHK7254240K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
heavy duty SPRAY ADHESIVE500ml Sherlock SHK7254240K
Sherlock SHK-725-4240K
SHK7254240K
heavy duty SPRAY ADHESIVE500ml Sherlock
SHK-725-4240K
SM.CK016,28,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wytrzymały klej w aerozolu Sherlock pozwala na uzyskanie elastycznego, lecz bardzo mocnego wiązania w wielu zastosowaniach, od wykładzin dywanowych z podłożem piankowym i płytek wykładzinowych, podściółki filcowej, pianek elastycznych, tkanin, filcu i korka do sklejki, drewna miękkiego, MDF, laminatów, metalu, twardej płyty pilśniowej, szkła i sztywnych tworzyw sztucznych. Nakładany prosto z puszki mającej regulowaną dyszę o trzech ustawieniach, co pozwala na sterowanie wielkością wypływu kleju i układem rozpylania. Pojemność: 500 ml.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherlock Adhesives |
| EAN13 Barcode | 5036140238572 |
| eCl@ss Code | 30140101 |
| Size | 500 ml |
| Supplier Part No. | SHK-725-4240K |
| UNSPSC Code | 31201601 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Features | Adjustable Actuator Extra Strong Indoor Use |
| Pack Size | 500 ml millilitre |
| Numer produktu | 7254240 |
| Compatible Materials | Carpet Glass Hardboard Metal Plastic Plywood Textile |
| Product Composition | Butane Butanone Dichloromethane Isobutane Propane |
| Drying / Bonding Time | min. minute 12 to 13 hr hour |
| Tack Time | 2mins at 20° |