Zacisk 3mm do lin stalowych Matlock MTL9785010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zacisk 3mm do lin stalowych Matlock MTL9785010K
Matlock MTL-978-5010K
MTL9785010K
3mm WIRE ROPE GRIP GALVANISED (PK-4) Matlock
MTL-978-5010K
SM.CK016,8,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zacisk służy do zaciskania końców linki, kiedy ona tworzy pętlę. Może służyć również jako łącznik kabłąkowy zaciskowy, a możliwości dogodnego stosowania go w taki sposób są podane na następnej stronie. Wykończenie: galwanizowany.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 4 |
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140068124 |
| Finish | Galv |
| Supplier Part No. | 840-PP0003ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Wire Rope Diameter | 1/8" cal |
| Wire Rope Diameter | 3 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość | 20.5mm |
| Długość | 19mm |
| Numer produktu | 840-PP0003ZP |
| Rope Diameter | 3mm 1/8" cal |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M4 |
| Package Quantity | 4 |