Zacisk 8mm do lin stalowych Matlock MTL9785040K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zacisk 8mm do lin stalowych Matlock MTL9785040K
Matlock MTL-978-5040K
MTL9785040K
8mm WIRE ROPE GRIP GALVANISED (PK-2) Matlock
MTL-978-5040K
SM.CK016,7,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zacisk służy do zaciskania końców linki, kiedy ona tworzy pętlę. Może służyć również jako łącznik kabłąkowy zaciskowy, a możliwości dogodnego stosowania go w taki sposób są podane na następnej stronie. Wykończenie: galwanizowany.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 2 |
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140068155 |
| Finish | Galv |
| Supplier Part No. | 840-PP0008ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Wire Rope Diameter | 5/16" cal |
| Wire Rope Diameter | 8 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość | 33 mm |
| Długość | 28 mm |
| Product Number | 840-PP0008ZP |
| Rope Diameter | 8 mm 5/16" cal |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M8 |
| Package Quantity | 2 |