Zapasowe kowadła Oxford OXD3985102K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oxford Zapasowe kowadła OXD3985102K
Oxford OXD-398-5102K
OXD3985102K Oxford REPLACEMENT ANVILS TO SUIT OXD3151500K
Zapasowe kowadła
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 41111600 |
| eCl@ss Code | 21170308 |
| Producent | Oxford |
| Supplier Part No. | 3985102K |
| EAN13 Barcode | 5036140155619 |
| To Suit Gauge Size | 50 - 160mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bore Depth | mm |
| Dial Diameter | mm |
| Graduations | mm |
| Measuring Range | mm |
| Product Number | |
| To Suit | 50-160mm |
| Type | Replacements |
| Accuracy | mm |
| System pomiarowy |