Zapasowe przedziałki do szufladek do regałów małe 50x29mm opak. 10szt. Kennedy KEN5939700K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SMALL DRAWER DIVIDER 50x29mm (PK-10) Kennedy KEN5939700K
Kennedy KEN-593-9700K
KEN5939700K
SMALL DRAWER DIVIDER 50x29mm (PK-10) Kennedy
KEN-593-9700K
SM.CK016,8,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zapasowe dzielniki do regałów do magazynowania Kennedy
Zapasowe dzielniki:
KEN-593-9700K - Małe,
KEN-593-9720K - Średnie/Duże.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140302082 |
| eCl@ss Code | 20130000 |
| Size | Small 50 x 29mm |
| Supplier Part No. | 5939700K |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 19 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Opaque |
| Finish | |
| Głębokość całk. | 29mm |
| Wysokość całkowita | 50mm |
| Szerokość całk. | mm |
| Typ produktu | Divider Kits |
| Liczba elementów | 10 szt; elem. |
| Product Material |