Zapasowy ekran ochronny do maski P160 Tuffsafe TFF9602514K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapasowy ekran ochronny do maski P160 Tuffsafe TFF9602514K
Tuffsafe TFF-960-2514K
TFF9602514K
ZAPASOWY EKRAN OCHRONNY DO MASKI P160 Tuffsafe
TFF-960-2514K
SM.CK016,49,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Akcesoria do maski ochronnej - EN166
Klasa optyczna - 1
Wytrzym. mechaniczna - B
Opis
Clear = Bezbarwny
Green/Clear, Shade 3, Tritherm = Zielony/bezbarwny, odcień 3, Tritherm
Green, Shade 3, Tritherm = Zielony, odcień 3, Tritherm
Chinguard = Osłona podbródka
Chinguard and Screen Complete = Osłona podbródka i bezbarwny ekran
Clear Screen for Chinguard 160mm = Bezbarwny ekran do osłony podbródka 160mm
Browguard = Osłona czoła
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Tuffsafe |
| EAN13 Barcode | 5036140210158 |
| Wysokość całkowita | 160 mm |
| Szerokość całk. | 400 mm |
| Shield Colour | Clear |
| Shield Material | Polycarbonate |
| Standard, norma | EN166 |
| Supplier Part No. | TFF-960-2514K |
| Grubość | 1.22 mm |
| Type | Screen |