Zapinki polipropylenowe i wytłaczany poliester 12mm 1000szt. Avon AVN8350770K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
12mm SERRATED SEALS (pudełko 1000) Avon AVN8350770K
Avon AVN-835-0770K
AVN8350770K
12mm SERRATED SEALS (BOX-1000) Avon
AVN-835-0770K
SM.CK016,186,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dla zabezpieczenia taśm polipropylenowych na rogach/zagięciach. Szerokość: 12mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 1000 |
| Producent | Avon |
| Opis | 12 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140324862 |
| Materiał | Polypropylene and Polyester - Serrated |
| Supplier Part No. | 8350770K |
| UNSPSC Code | 31162406 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Polypropylene |
| Długość całkowita | |
| Szerokość całk. | 12mm |
| Typ produktu | Strapping Seal |
| Sealing Type | Serrated |