Żarówka do lampy insektobójczej 20W Kobe KBE7870150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
REPLACEMENT TUBE FOR 20WFLY KILLER Kobe KBE7870150K
Kobe KBE-787-0150K
KBE7870150K
REPLACEMENT TUBE FOR 20WFLY KILLER Kobe
KBE-787-0150K
SM.CK016,23ZLNE
Narzędzia Cromwell
Insect Killer Replacement Tubes
Replacement tube for Kobe insect killer.
TLD10W
Rated power: 20W.
TLD20W
Rated power: 40W.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kobe |
| EAN13 Barcode | 5036140323681 |
| eCl@ss Code | 25041005 |
| Rated Power | 20 W |
| Supplier Part No. | 7870150K |
| Tube Type | TLD10W |
| UNSPSC Code | 10191703 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Do użycia z | Kobe EIK202 Electric Flying Insect Killer |
| Model Number | TLD10W |
| Power | 20 W watt V voltage |
| Typ | Insect Killer Replacement Tubes |
| Effective Area | 30 m? square metre |
| Tube Type | 2 x TLD10W |