Żarówka do lampy insektobójczej 40W Kobe KBE7870160K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
REPLACEMENT TUBE FOR 40WFLY KILLER Kobe KBE7870160K
Kobe KBE-787-0160K
KBE7870160K
REPLACEMENT TUBE FOR 40WFLY KILLER Kobe
KBE-787-0160K
SM.CK016,29,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Insect Killer Replacement Tubes
Replacement tube for Kobe insect killer.
TLD10W
Rated power: 20W.
TLD20W
Rated power: 40W.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kobe |
| EAN13 Barcode | 5036140323698 |
| eCl@ss Code | 25041005 |
| Rated Power | 40 W |
| Supplier Part No. | 7870160K |
| Tube Type | TLD20W |
| UNSPSC Code | 10191703 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| For Use With | Kobe EIK402 Electric Flying Insect Killer |
| Model Number | TLD20W |
| Power | 40 W wattV voltage |
| Type | Insect Killer Replacement Tubes |
| Effective Area | 60 m? square metre |
| Tube Type | 2 X TLD20W |