Żarówka kryptonowa 2,4V 0,35A Edison EDI9130300K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka kryptonowa 2.4V 0.35A Edison EDI9130300K
Edison EDI-913-0300K
EDI9130300K
ZAROWKA KRYPTONOWA 2.4V 0.35A Edison
EDI-913-0300K
SM.CK016,2,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pasują do typu małych latarek typu Edison oraz do latarek błyskowych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Producent | Edison |
| Opis | 2.4V/0.35A |
| EAN13 Barcode | 5036140078772 |
| eCl@ss Code | 27119001 |
| Supplier Part No. | 9130300K |
| To Suit Torch | EDI -904- 2800K |
| Type | Krypton Bulb |
| UNSPSC Code | 39101600 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Battery Size | |
| Candle Power | |
| Kolor | |
| Lumens | lm lumen |
| Długość całk. | mm |
| Product Number | |
| Voltage | 2.4 V voltage |
| Waga | g gramkg kilogram |
| Bulb Type | Krypton |
| Beam Distance | m metre |
| Battery Life | hr hourmin. minute |
| Case Material | |
| Battery Type | |
| Number of Batteries | |
| IP Rating | |
| Beam Features | |
| Rechargeable |