Żarówka kwarcowo-halogenowa Edison EDI9131400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka kwarcowo-halogenowa Edison EDI9131400K
Edison EDI-913-1400K
EDI9131400K
ZAROWKA KWARCOWO-HALOGENOWA Edison
EDI-913-1400K
SM.CK016,5,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pasują do typu małych latarek typu Edison oraz do latarek błyskowych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Producent | Edison |
| Opis | 6.0/55W |
| EAN13 Barcode | 5036140078895 |
| eCl@ss Code | 27119001 |
| Supplier Part No. | 9131400K |
| To Suit Torch | EDI -904- 2000K |
| Typ | Quartz Halogen Bulb |
| UNSPSC Code | 39101600 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Battery Size | |
| Candle Power | |
| Kolor | |
| Lumens | lm lumen |
| Długość całkowita | mm |
| Voltage | 6.0 V voltage |
| Waga | g gram kg |
| Bulb Type | Halogen |
| Beam Distance | m metre |
| Battery Life | hr hour min. minute |
| Case Material | |
| Battery Type | |
| Number of Batteries | |
| IP Rating | |
| Beam Features | |
| Rechargeable |