Zasuwka mosiężna 100mm Matlock MTL9498120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasuwka mosiężna 100mm Matlock MTL9498120K
Matlock MTL-949-8120K
MTL9498120K
100mm BRASS BARREL BOLT 1" W C/W BRASS SCREWS Matlock
MTL-949-8120K
SM.CK016,16ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dostarczane polerowane i lakierowane, w zestawie z mosiężnymi wkrętakami do drewna 11/2” lub 1”.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140066946 |
| Finish | Brass |
| Długość | 100 mm |
| Supplier Part No. | 70-PP0100SB |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Brass |
| Długość | 100mm |
| Numer produktu | 70-PP0100SB |
| Typ produktu | Barrel Bolts |
| Szerokość | 25mm 1" cal |