Zatrzask blokujący klatek ze sprężyną 1/2" Matlock MTL9497850K MTL-949-7850K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zatrzask blokujący klatek ze sprężyną 1/2" Matlock MTL9497850K MTL-949-7850K
Matlock MTL-949-7850K
MTL9497850K
ZATRZASK BLOKUJACY KLATEK ZE SPREZYNA 1/2" Matlock
MTL-949-7850K
SM.CK016,51,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Obciążone sprężyną ze skoblem na płytce, odpowiednie do furtek, wybiegów dla koni itp.
Wykończenie:
Zinc Plated = Cynkowane
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140070462 |
| Finish | Zinc Plated |
| Długość | 118 mm |
| Shoot Diameter | 12 mm |
| Supplier Part No. | 514-PP0000ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Zinc Plated |
| Długość | 118mm |
| Numer produktu | 514-PP0000ZP |
| Typ produktu | Spring Loaded Bolts |
| Szerokość | mm |