Zawias typu T 100mm do lekkich obciążeń Matlock MTL9497170K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawias typu T 100mm do lekkich obciążeń Matlock MTL9497170K
Matlock MTL-949-7170K
MTL9497170K
ZAWIAS typu 'T' DO LEKKICH OBCIAZEN 100mm (2) Matlock
MTL-949-7170K
SM.CK016,4,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Lekkie obciążenia:
odpowiednie do stosowania przy niskich obciążeniach, takich jak, w klatkach dla zwierząt. Grubość materiału do 1,8 mm.
Wykończenie:
Galvanised = Galwaniz
Black = Czarne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140064782 |
| Finish | Galvanised |
| Długość | 101 mm |
| Długość | 4" cal |
| Supplier Part No. | 121APP0100ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | Up to 1.8mm |
| Długość | 101mm 4" cal |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | 121APP0100ZP |
| Typ produktu | Tee Hinges |
| Szerokość | mm |
| Wykończenie, powłoka | Galvanised |