Zawias typu T 150mm do lekkich obciążeń Matlock MTL9497190K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawias typu T 150mm do lekkich obciążeń Matlock MTL9497190K
Matlock MTL-949-7190K
MTL9497190K
ZAWIAS typu 'T' DO LEKKICH OBCIAZEN 150mm (2) Matlock
MTL-949-7190K
SM.CK016,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Lekkie obciążenia:
odpowiednie do stosowania przy niskich obciążeniach, takich jak, w klatkach dla zwierząt. Grubość materiału do 1,8 mm.
Wykończenie:
Galvanised = Galwaniz
Black = Czarne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140064799 |
| Finish | Galvanised |
| Długość | 152 mm |
| Długość | 6" cal |
| Supplier Part No. | 121APP0150ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | Up to 1.8mm |
| Długość | 152mm 6" cal |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | 121APP0150ZP |
| Typ produktu | Tee Hinges |
| Szerokość | mm |
| Wykończenie, powłoka | Galvanised |