Zawias typu T 350mm do średnich obciążeń Matlock MTL9497310K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawias typu T 350mm do średnich obciążeń Matlock MTL9497310K
Matlock MTL-949-7310K
MTL9497310K
ZAWIAS typu 'T' DO SREDNICH OBCIAZEN 350mm (2) Matlock
MTL-949-7310K
SM.CK016,17ZLNE
Narzędzia Cromwell
Średnie obciążenia: odpowiednie do stosowania przy średnich obciążeniach, takich jak, w boksach dla zwierząt. Grubość materiału do 2,6 mm.
Wykończenie:
Galvanised = Galwaniz
Black = Czarne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140064904 |
| Finish | Czarny |
| Długość | 14" cal |
| Długość | 355 mm |
| Supplier Part No. | 121-PP0350ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | Up to 2.6mm |
| Długość | 355mm 14" cal |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | 121-PP0350ZP |
| Typ produktu | Tee Hinges |
| Szerokość | mm |
| Wykończenie, powłoka | Galvanised |