Zawias wygięty 300mm typu taśma i hak czarny Matlock MTL9499020K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawias wygięty 300mm typu Taśma i hak czarny Matlock MTL9499020K
Matlock MTL-949-9020K
MTL9499020K
300mm CRANKED BANDS & HOOKS ON PLATE BLACK (PR) Matlock
MTL-949-9020K
SM.CK016,47,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dostarczane są parami, zapakowane w polietylenową torebkę wraz ze wszystkimi śrubami mocującymi. Dostarczane oddzielnie, w pudełkach po 5 kpl.
Povrch:
Galvanised = Galwan.
Black = Czarne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140065543 |
| Finish | Czarny |
| Długość | 300 mm |
| Supplier Part No. | 130-PP0300BK |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Wysokość całkowita | mm |
| Długość całkowita | mm |
| Numer produktu | 130-PP0300BK |
| Typ produktu | Cranked Bands & Hooks On Plates |
| Dostarczany z | Fixing Screws |
| Size | 300mm |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Arm Length | 300mm |