Zawiasy czołowe 100mm lekkie Matlock MTL9498250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawiasy czołowe 100mm lekkie Matlock MTL9498250K
Matlock MTL-949-8250K
MTL9498250K
100mm LIGHT NARROW BUTT HINGES S/COLOUR (PR) Matlock
MTL-949-8250K
SM.CK016,8,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zastosowanie ogólne i domowe.
Wykończenie – jasne cynkowanie, jednobarwne. Dostarczane w parach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140065024 |
| Wysokość | 100 mm |
| Supplier Part No. | 1838PP0100SC |
| Grubość | 10 mm |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Szerokość | 40 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | 10mm |
| Długość | 100mm |
| Materiał | Stainless Steel |
| Numer produktu | 1838PP0100SC |
| Typ produktu | Light Butt Hinges |
| Szerokość | 40mm |
| Wykończenie, powłoka | Self Colour |