Zawiasy czołowe 75mm lekkie Matlock MTL9498195K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
75mm LIGHT NARROW BUTT HINGES SATIN ST/ST (PR) Matlock MTL9498195K
Matlock MTL-949-8195K
MTL9498195K
75mm LIGHT NARROW BUTT HINGES SATIN ST/ST (PR) Matlock
MTL-949-8195K
SM.CK016,23,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zastosowanie ogólne i domowe.
Wykończenie – jasne cynkowanie, jednobarwne. Dostarczane w parach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140246447 |
| Finish | Satin Stainless Steel |
| Głębokość całk. | 33 |
| Długość całkowita | 150 |
| Waga całkowita | 0.116 |
| Szerokość całk. | 230 |
| Size | 75 mm |
| Supplier Part No. | 18380075SS |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | 7mm |
| Długość | 75mm |
| Materiał | Stainless Steel |
| Numer produktu | 18380075SS |
| Typ produktu | Light Butt Hinges |
| Szerokość | 28mm |
| Wykończenie, powłoka | Satin Stainless Steel |