Zawiasy wahadłowe 100mm sprężynowe pojedynczego działania Matlock MTL9498320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawiasy wahadłowe 100mm sprężynowe pojedynczego działania Matlock MTL9498320K
Matlock MTL-949-8320K
MTL9498320K
100mm S/ACTION SPRING HINGES SILVER + FITTINGS-PR Matlock
MTL-949-8320K
SM.CK016,53,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zawiasy o bardzo konkurencyjnych cenach, mające wszystkie cechy i możliwości
funkcjonalne droższych produktów znajdujących się na rynku w Zjednoczonym
Królestwie. Dostarczane wraz ze śrubami, zapasowymi trzpieniami regulacyjnymi
i prętem. Wykończenie – lakierowanie srebrne. Dostarczane w parach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140065079 |
| Finish | Silver Finish |
| Wysokość | 100 mm |
| Supplier Part No. | 931-PP0100SV |
| Grubość | 20 mm |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Szerokość | 50 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | 20mm |
| Długość | 100mm |
| Materiał | |
| Numer produktu | 931-PP0100SV |
| Typ produktu | Single Action Spring Hinges |
| Szerokość | 50mm |
| Wykończenie, powłoka | Lacquered Silver |