Zawiasy wahadłowe 75mm sprężynowe podwójnego działania Matlock MTL9498270K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawiasy wahadłowe 75mm sprężynowe podwójnego działania Matlock MTL9498270K
Matlock MTL-949-8270K
MTL9498270K
75mm D/ACTION SPRING HINGES SILVER + FITTINGS-PR Matlock
MTL-949-8270K
SM.CK016,74,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Bardzo mocne i trwałe zawiasy mające wszystkie cechy alternatywnych wyrobów na rynku w Zjednoczonym Królestwie, przy znacznie niższych cenach. Dostarczane wraz ze śrubami, zapasowymi trzpieniami regulacyjnymi i prętem. Wykończenie – lakierowanie srebrne. Dostarczane w parach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140065031 |
| Wysokość | 75 mm |
| Supplier Part No. | 930-PP0075SV |
| Grubość | 20 mm |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Szerokość | 65 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | 20mm |
| Długość | 75mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | 930-PP0075SV |
| Typ produktu | Double Action Spring Hinges |
| Szerokość | 65mm |
| Wykończenie, powłoka | Lacquered Silver |