Zawór kulowy metalowy 3/8"x3/8" Indexa IND4477070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
3/8" NPT METAL INLET 1/2" BORE Indexa IND4477070K
Indexa IND-447-7070K
IND4477070K
3/8" NPT METAL INLET 1/2" BORE Indexa IND4477070K
IND-447-7070K
SM.CK016,24,9ZLNE
Gwint zewnętrzny i wewnętrzny 1/4.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140087873 |
| eCl@ss Code | 37110290 |
| NPT Threads Male x Female | 3/8" x 3/8" |
| Supplier Part No. | 4477070K |
| UNSPSC Code | 40141700 |
| Waga | 76 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Hose Diameter | in. inch mm |
| Hose Length | in. inch m metre |
| Materiał | Metal |
| Typ produktu | Ball Valve |
| Waga | 76g |
| Inlet Size | |
| Size | 3/8" cal |
| Nozzle Size | in. inch mm |
| Nozzle Type | |
| Includes | Ball valve only |
| Bore Size | 3/8 in. inch mm |
| Additional Features | Handle shows ball position |
| Pack Quantity | 1 szt; elem. |
| Shield Size | " cal |