Zdzierak 8.1/2"x2" Kennedy KEN5056920K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zdzierak 8.1/2"x2" Kennedy KEN5056920K
Kennedy KEN-505-6920K
ZDZIERAK 8.1/2"x2"
KEN-505-6920K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaPrzecinak zdzierak
Do usuwania nadmiaru kamienia i wyłogów, ukosów.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109957 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 212mm |
| Octagon | 18mm |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 250 |
| Waga całkowita | 0.765 |
| Szerokość całk./opak. | 50 |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 50mm |
KEN5056920K
ZDZIERAK 8.1/2"x2" Kennedy
KEN-505-6920K
SM.CK016,86,5ZLNE
Narzędzia Cromwell