Zdzierak 8.1/2"x2.1/2" Kennedy KEN5056930K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zdzierak 8.1/2"x2,1/2" Kennedy KEN5056930K
Kennedy KEN-505-6930K
ZDZIERAK 8.1/2"x2.1/2"
KEN-505-6930K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaPrzecinak zdzierak
Do usuwania nadmiaru kamienia i wyłogów, ukosów.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109964 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 212mm |
| Octagon | 22mm |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 210 |
| Waga całkowita | 0.79 |
| Szerokość całk./opak. | 65 |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 62mm |
KEN5056930K
ZDZIERAK 8.1/2"x2.1/2" Kennedy
KEN-505-6930K
SM.CK016,101,3ZLNE
Narzędzia Cromwell