Zdzierak stolarski okrągły Kennedy KEN5971240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zdzierak stolarski okrągły Kennedy KEN5971240K
Kennedy KEN-597-1240K
ZDZIERAK stolarski okrągły
KEN-597-1240K
Opis produktu
Korpusy z emaliowanych odlewów i poddanymi działaniom wysokich temperatur ostrza wykonane ze stali węglowej.Pilnik płaski - prosty uchwyt (Flat File)
Do prostego szlifowania z prostym ostrzem - w standardzie. Plastikowy uchwyt.
Długość ostrza: 255mm. Szerokość ostrza: 40mm. Długość całkowita: 395mm.
Strug płaski (Plane)
Do konwencjonalnego szlifowania z prostym ostrzem - w standardzie.
Czarny plastikowy uchwyt. Długość ostrza: 255mm. Szerokość ostrza: 40mm.
Długość całkowita: 285mm.
Strugi równiaki (Block Plane)
Przeznaczony do użytku za pomocą jednej ręki, pozwala na precyzyjne szlifowanie.
Długość ostrza: 140mm. Szerokość ostrza: 40mm. Długość całkowita: 140mm.
Strug skrobak (Shaver Tool)
Z plastikowym uchwytem. Długość ostrza: 63mm. Szerokość ostrza: 40mm.
Długość całkowita: 185mm.
Zdzierak okrągły - prosty (Round File)
Do wypukłych i wklęsłych powierzchni. Drewniany uchwyt.
Długość ostrza: 255mm. Szerokość ostrza: 16mm. Długość całkowita: 360mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Dimensions | 255mmx16mmmm |
| Długość ostrza | 255mm |
| Materiał ostrza | Carbon Steel |
| Blade Shape | Round |
| Szerokość ostrza | 16mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140144019 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| For Use With | Round Tool |
| Handle Material | Wood |
| Overall Dimensions | 360mm |
| Nr produktu | KEN-597-1240K |
| Kod UNSPSC | 27111900 |
KEN5971240K
ZDZIERAK STOLARSKI OKRAGLY Kennedy
KEN-597-1240K
SM.CK016,21,8ZLNE
Narzędzia Cromwell