Zestaw brzeszczotów 12x1/2"x24TPI 10szt. Senator SEN0402750K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw brzeszcotów 12x1/2"x24TPI 10szt. Senator SEN0402750K
Senator SEN-040-2750K
SEN0402750K
12x1/2"x24TPI BRZESZCZOTY 10SZT Senator
SEN-040-2750K
SM.CK016,14,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
High Carbon Hacksaw Blades
Flexible carbon steel hacksaw blades for general cutting/sawing. Available in a choice of 18 and 24TPI. Packs of 10.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | Stal sprężynowa |
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Długość ostrza | 12" cal |
| Długość ostrza | 300 mm |
| Grubość ostrza | 0.025 in.d |
| Szerokość ostrza | 1/2" cal |
| Opakowanie zbiorcze | 10 PCE |
| Producent | Senator |
| Compatible Materials | Soft Metals: Plastics |
| Materiał tnący | High Carbon Steel |
| EAN13 Barcode | 5036140255791 |
| eCl@ss Code | 21011602 |
| Standard, norma | BS 1919: Part 1: 1993 |
| Supplier Part No. | SEN-040-2750K |
| Liczba zębów na cal | 24 TPI |
| Type of Blade Back | Flexible Back |
| UNSPSC Code | 27112802 |