Zestaw do gwintowania BSP 22szt. Sherwood SHR0869989K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw do gwintowania BSP 22szt. Sherwood SHR0869989K SHR-086-9989K
SHR0869989K
BSP(F) 22-PCE HSS THREADING SET IN CASE Sherwood SHR0869989K
Sherwood SHR-086-9989K
Opis produktu
BSPF HSS Threading Set - 22 piece22 piece BSPF HSS Threading Set in purpose designed case
Contents:
HSS Taps - ISO 529:
HSSGT Straight Flute Taper Tap: 1/8"x28 BSPF, ¼"x19 BSPF, 3/8"x19 BSPF, ½"x14 BSPF
HSSGT Straight Flute Plug Tap: 1/8"x28 BSPF, ¼"x19 BSPF, 3/8"x19 BSPF, ½"x14 BSPF
HSSGT Straight Flute Second Tap: ¾"x14 BSPF
HSS Dies -BS 1127:
1 5/16" Outside Diameter HSS Die: 1/8"x28 BSPF, ¼"x19 BSPF, 3/8"x19 BSPF
HSS Die Nuts - BS 1127:
HSS Hexagon Die Nut: ½"x14 BSPF, ¾"x14 BSPF
HSS Drills -BS328/DIN 338N:
HSS Straight Shank Jobber Drill: 8.8mm, 11.8mm
HSS ½" Parallel Shank Drill: 15.25mm, 19 mm, 24.5mm
Holders:
1 5/16" Outside Diameter Diestock
Traditional Tap Wrench: 1/16"- ¼", ¼"- ¾"
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Taper; Second; Plug |
| Die Hex Width | 1.67; 2.05 |
| Die Type | Hex Die Nut; Round Die |
| Kod EAN13 | 5036140282322 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Zawiera | Metal Case |
| Kit Type | Tap, Die & Drill |
| Largest Thread Size | 3/4 in |
| Number of Dies | 5 |
| Liczba sztuk lub elementów | 22 |
| Liczba gwintowników | 9 |
| Outside Diameter | 1-15/16 |
| Smallest Thread Size | 1/8 in |
| Nr produktu | . |
| Tap Dimensions Standard | BS1127; ISO 529; DIN 1814; DIN 225; BS 328/DIN 338N |
| Tap Finish/Coating | Bez połowki, niepokryty |
| Tap Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Typ gwintownika; typ gwintu | Straight Flute |
| Tap Wrench Type | Straight-handle Bar |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Thread Size Range | 1/8" to 3/4" |
| Rodzaj gwintu | BSP(F) |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
SM.CK016,859ZLNE