Zestaw do wykańczania wnętrz 8szt. Senator SEN5333100K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw do wykańczania wnętrz 8szt. Senator SEN5333100K
Senator SEN-533-3100K
SEN5333100K
KC-016,46,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell,
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140027633 |
| ecl@ss | 21041103 |
| Liczba elementów | 8 |
| Głębokość całkowita | 60 |
| Długość całkowita | 400 |
| Waga całkowita | 0.84 |
| Szerokość całk. | 290 |
| Oznaczenie | SEN-533-3100K |
| UNSPSC | 31211906 |
| Waga elementu | 750 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Extension Range | m metre" cal |
| For Use With | |
| Head Type | Bird Cage |
| Numer produktu | |
| Tray Material | Plastic |
| Type | Decorator's Set |
| Liczba elementów | 8 |
| Tray Width | 290mm cm centimetre |
| Includes | Emulsion and Gloss Painting Kit Mini Roller Paint Brush Polythene Dust Sheet Refill Sleeve Roller Tray |
| Handle Material | Plastic |
| Compatible Materials | Emulsion Gloss Paint |
| Head Material | Stal |
| Recommended Environment | Indoor |
| Compatible Surface | Rough Surface Smooth Surface |
| Arm Length | Standard |
| Roller Length | 230mm |
| Roller Core Diameter | 38mm |
| Roller Material | Economy Pile |
| Roller Pile Length | Medium |
| Tray Length | 400mm cm centimetre |