Zestaw gwintowników lewych M10x1,5 ręcznych HSS Sherwood SHR0870450P PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników lewych M10x1,5 ręcznych HSS Sherwood SHR0870450P
Sherwood SHR-087-0450P
SHR0870450P
SM.CK016,96,6ZLNE
po 1 szt: wstępny zdzierak, wykańczak. IS0 529
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140185395 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Finish/Coating | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całk. | 80mm |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Smallest Tap Size | |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Left Hand |
| Długość gwintu | 24mm |
| Rozmiar gwintu | M10x1.5 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 42 g |