Zestaw gwintowników lewych M6x1 ręcznych HSS Sherwood SHR0870370P
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników lewych M6x1 ręcznych HSS Sherwood SHR0870370P
Sherwood SHR-087-0370P
SHR0870370P
Zestaw gwintowników lewych M6x1 ręczny HSS Sherwood SHR0870370P
SHR-087-0370P
SM.CK016,68,5ZLNE
Zestaw 3-sztukowy
po 1 szt: wstępny, zdzierak, wykańczak. IS0 529
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa | 6H |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140185357 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Cast Iron; Nonferrous; Metals; Stainless Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całkowita | 66mm |
| Średnica chwytu | 6.30 mm |
| Smallest Tap Size | |
| Supplier Part No. | SHR-087-0370P |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Lewy |
| Długość części gwintowej | 19mm |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 14 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm |
| Średnica chwytu | mm |
| Długość części gwintowej | mm |
| Rozmiar gwintu | |
| Liczba elementów | 3 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | mm |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |