Zestaw gwintowników ręcznych 1.1/2"x6 BSW HSS calowych Sherwood SHR0851480D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych 1.1/2"x6 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851480D
Sherwood SHR-085-1480D
SHR0851480D
Zestaw gwintowników ręcznych 1.1/2"x6 BSW calowy HSS Sherwood SHR0851480D
SHR-085-1480D
SM.CK016,1619ZLNE
Gwintowniki HSS Sherwood są uniwersalnym narzędziem do gwintowania otworów w większości materiałów włącznie ze stalą, niektórymi stalami nierdzewnymi, żeliwem i materiałami nieżelaznymi jak aluminium, mosiądz i wiele innych.
Wytwarzane z precyzyjnie szlifowanymi rowkami, aby skrawać dokładny kształt gwintu, gwintowniki Sherwood dostępne są dla wszystkich popularnych form gwintu, jako gwintowniki z rowkami prostymi, ręczne trzystopniowe, bez rowków, z rowkiem spiralnym lub ze skośną powierzchnią natarcia oraz jako gwintowniki długie.
Wymiary gwintowników Sherwood są zgodne z ISO529 z wyjątkiem gwintowników do gwintów NPT, które są zgodne z ANSI 94.9. Gwintowniki z prostym rowkiem i bezrowkowe są wykonywane ze standardowym wykończeniem na połysk, podczas, gdy gwintowniki maszynowe są oksydowane w celu lepszego oddawania ciepła wytwarzanego podczas gwintowania.
Zarys gwintu w klasie 2 średniej tolerancji pasowania.
Wszystkie dane techniczne i dot. wymiarów: patrz nasz katalog.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280786 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Supplier Part No. | . |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 170mm |
| Skok gwintu | |
| Średnica chwytu | 28mm |
| Długość części gwintowej | 66mm |
| Rozmiar gwintu | 1.1/2" x6 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSW |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | |
| Tapping Depth | mm |