Zestaw gwintowników ręcznych 1/2"x12 BSW HSS calowych Sherwood SHR0851400D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych 1/2"x12 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851400D
Sherwood SHR-085-1400D
SHR0851400D
Zestaw gwintowników ręcznych 1/2"x12 BSW calowy HSS Sherwood SHR0851400D
SHR-085-1400D
SM.CK016,124,5ZLNE
Zestaw 3-sztukowy
Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak.
Wymiary gwintowników zgodne z ISO 529
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa | 2B |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140182189 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Cast Iron; Nonferrous; Metals; Stainless Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całkowita | 89mm |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Smallest Tap Size | |
| Square Size Across Flats | 7.10 mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-1400D |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 10.50 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 29mm |
| Rozmiar gwintu | 1/2"x12 |
| Typ gwintu | BSW |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 49 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 89mm |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Długość części gwintowej | 29mm |
| Rozmiar gwintu | 1/2" x12 |
| Liczba elementów | 3 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 7.10mm |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Typ gwintu | BSW |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |